Ванна у ванну

Ванна у ванну -акриловий вкладиш іншими словами.

Реставрація ванн даним спобом набирає обороти основні замовники санаторії та маленькі готелі. Швидка робота відносно і уже через 9 годин ванна робоча, а номера не простоюють і приносять гроші, ціна у два рази вища ніж наливна акрилова ванна та на кожну пропозицію є свій купець.

Плюси “ванна у ванну” – швидко, без запаху зовсівм чудовий варіант реставрації ванни “коли горить”

Мінуси – ремонту після пошкодження вкладиш практично не підлягає, і при протіканні його або деформації тріщині, вибоїні вода починає гнити під вкладишом і це плачевно закінчується, щоб дана ситуація сталась має бути пошкодження добротне.

Для дому – якщо порівняти наливний акрил і акриловий вкладиш на мою думку краще реставрувати ванну наливним акрилом – ціна в два рази нища, а термін експлуатації такий як і в акриловому вкладиші плюсом тут виглядає ремонт ванни, якщо  надумали робити наливна ванна туди щось впало і повторна реставарція через роки.

Ціна ванна у ванну коливається від розміру ванни довжина ширина та глибина плюс на деякі ванни старого зразка акрилових вкладешів немає старі австірйські ванни та нові акрилові.

Реставруємо ванни у Львові та здійснюємо поїзди по області. Ванна у ванну у нас завжди без запаху, демонтажу ванни, пилу – швидко та якісно. Розвиваючись розвиваються і технології по реставарції ванн тому можна думаю буде згодом чекати і на якісь новинки наприклад.

 

Нанесення зображень на ванну і плитку, що поряд. Зображення на ванні буде галденьким покритим прозорим акрилом як на ванні так і на плитці. реставрація ванни з нанесенням зображення принесе більше емоційного задоволення на мою думку.