Ремонт ванн акрилових своїми руками

Ремонт ванн акрилових, ремонт усіх типів ванн, душових боксів і інших поверхонь.

 

Сталась у Вас проблема? – Ми ВСЕ зробимо.

діри, тріщини, відсколення емалі – робиться уже

Ванна кімната і ванна, душовий бокс мають бути гладенькими, та бувае різне, то то впаде, то це за всім і не прослідкуеш, тому і бувають випадки з різними ушодженнями як акрилових ванн де частінше поверхня тупо тріскає – пластмаса ломається, а проблема жестяних ванн – це відлущення відбивання емалі і звідси іржа, котра виїдає тонкий метал і утворюються діри.

Часткове відновлення пошкодженнь від 150 грн.

Та, як на мене, робите раз часкове, а потім можна уже і всю ванну.

Чому вигідно замовляти ремонт ванн у нас, ми переробимо любу поверню і супер гладеньку та приємну:

Акрил – немає їдкого запаху, запах є, але якийсь ніякий – найбезпечніший акрил пластол.

Можна ним як ремонтувати сколи , вибоїни тріщини так і основане його завдання реставрування поверхонь.

Ремонт ванн акрилових відносно нове поняття так як ванни самі, ще нові та треба розуміти, що дешева ванна -це дешеве покриття на ній, а що важливо у акриловій ванні? Поверхня в переважній більшості і нас це акрилове напилення в 0.1-0.2мм. тому і від кожного удачного шоргу, або ще чогось лишаютсья темні плями де поверхня уже не гладенька, та і чи можна було це повністюназвати галаденькою повернею.

Після реставрації акрилової ванни поверхня у неї буде кращою, якіснішою, дорожчою ніж до покупки, не дивуйтесь – це правда на даний момент добру акрилвоу ванну з покритятм акрилу таким, як ми зробим мені здаеється не найти.

Реставруйте акрилові ванни сміло – вони стануть більш стійки до нагрузок наливна ванна, гладкіші та будуть тримати більше тепло – це все акрил пластол.

Реставрація ванн  з нами – це відсутність запаху, пилу та шуму + працюємо тоді коли у вас є час. Робота триває 3 години і після цього ванні треба буде дати висохнути і доби.

Вуаля у Вас нова ванна – ще краща ніж була стара.

Працюємо скрізь Україна – це ми – Телефонуйте