Наливна ванна

Наливна ванна

В чому плюси наливної ванни, якщо у вас якісний матеріал у Вас є всі шанси реставрувати ванну самотушки при цьому з мінімальними зусильлями та проблеми пілся реставрації.

 

Наливна ванна – це коли фарбу(конкуренти наші) наливний акрил (ми) наливають на ванну воно собі розтікається і утворює так наче обгортку для ванни, лишне стікае і злив, бувають моменти коли злив зняти неможливо тобі на дні лишається нормлаьний слой, ми стараємось цього уникати і уже коли робимо з незінмаемим зливом то старайемся, щоб на дні ванни був менший слой акрилу.

Наливна ванна акрилом пластол на даний момент є найкращою, найсучаснішою, найбезпечнішою реставрацією ванни.  Повністю безпечний акрил (не вонюча фарба від якої вазонки випригують з горзиків) утворить нове покриття на ванні і воно уже буде блискучим білим та гладеньким, можна кататись як на катку.

В чому плюси наливної ванни? Нове покриття ванни без ремонту у ванній кімнаті другий варіант у Вас стара чавунна ванна, хто зарас віддасть 4-15 тисяч за ванну? Відреставрувати дешевше, простіше і блін якісніше не роблять зарас нормальний довготривалих ванн.

Наливна акрилова ванна – від 900грн. Також можна у нас купити наливний акрил та здійснити реставрацію ванни самотушки, всі поради надамо. У Вас все вийде!!!

Чому наливна ванна краще заводських тих, що ми можемо сьогодні купити. Покриття теперішніх ванн наноситься пулевізаторами і їх товщина на ванні мінімальна, наливний акрил пластол повністю заливає ванну і утворює товщину більшою ніж тому наливна ванна на оригінальній ванні теперішніх часів. Відреставрована ванна наливним спобом не розчарує вас.

Можливість нанести на ванну унікальне зображення або малюнок – договірна ціна.

Ми зі Львова та приїдемо до Вас скрізь.

Є база номерів всіх майстрів по Україні, які займаються реставрацією ванн